Nasza firma

STALSERWIS CHOJNICE SA powstała w dniu 26.07.2006r, zaś działalność gospodarczą Spółka rozpoczęła w dniu 04.08.2006r. Podstawową działalnością Spółki jest sprzedaż hurtowa i detaliczna: wyrobów hutniczych, metali kolorowych oraz ich przetwórstwo w zakresie cięcia na wymiar, palenia plazmowego i laserowego wg dostarczonej dokumentacji technicznej, produkcji konstrukcji stalowych i kontenerów.

Dostosowując się do zmiennych warunków rynkowych i zachowując pełną mobilność, w chwili obecnej dostarczamy towary naszym Klientom tranzytowo dokonując kompletacji u dostawców. Wyroby przetworzone w chwili obecnej są wytwarzane i kompletowane u zatwierdzonych dostawców, następnie spedytowane do Klienta końcowego.

Na dzień dzisiejszy obsługujemy Klientów przede wszystkim z terenu województwa pomorskiego i zachodnio-pomorskiego, Posiadamy również stałych Klientów w Europie i Azji. Oferowane przez nas towary pochodzą z hut krajowych oraz z importu. W zakresie działalności handlowej nasza Spółka jest dystrybutorem pełnego asortymentu towarów hutniczych.

W zakresie działalności usługowej świadczymy podstawowe usługi cięcia i palenia niektórych wyrobów hutniczych. Nieustannie pracujemy nad wzbogaceniem asortymentu i unowocześnianiem form obsługi Klientów.

Nasz dział handlowy tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, przygotowani do poszukiwania rozwiązań najlepszych dla Klientów. Pracownicy handlowi potrafią zrozumieć potrzeby Klientów i określić oczekiwania jakościowe, cenowe i terminowe. Wyposażeni w telefony komórkowe, faksy oraz pocztę elektroniczną mogą odbierać i przekazywać informacje w każdej formie zarówno w biurze jak i podczas wizyty handlowej.

Realizując politykę wzajemnych bezpośrednich relacji z Klientem pracownicy handlowi prowadzą regularne wizyty handlowe.
Proponowane przez naszą Spółkę warunki handlowe formułowane są po rozpoznaniu indywidualnych potrzeb Klienta, z uwzględnieniem technicznych wymagań, wielkości zamówień i perspektyw dalszej współpracy. Dotyczy to ceny, warunków płatności, terminów i warunków dostaw.

Klientom, którzy decydują się na nawiązanie długotrwałej współpracy staramy się zagwarantować stabilność i możliwie najlepsze warunki.


 

 

Site-map